Nasza misja

Masz mało czasu na regularne wizyty u lekarzy? Cenisz sobie czas i komfort korzystania z opieki medycznej? Chcesz móc załatwić jak najwięcej spraw bez wychodzenia z domu, jeśli to tylko możliwe?

Współczesne formy opieki medycznej skupiają się na leczeniu objawu. Niepokoi Cię stan zdrowia i nie wiesz, do jakiego lekarza zgłosić się ze swoim problemem? A może chcesz zatroszczyć się o siebie, aby zapobiegać chorobom i zachować młodość? Korzystasz z pakietów badań diagnostycznych, ale czujesz, że nie wiesz, jakie kroki musisz podjąć, by zadbać o swoje zdrowie?

telDoc to nowoczesna platforma oferująca kompleksową opiekę medyczną skoncentrowaną na Tobie i Twoim dobrostanie fizycznym i psychicznym.

Z telDoc przeprowadzisz całościową analizę nie tylko wyników badań, ale Twojego stylu życia: odżywiania, aktywności, stresu, itp. Dzięki temu dotrzesz do źródła Twoich problemów zdrowotnych i dostaniesz praktyczne wskazówki oraz porady dotyczące zmiany obecnych nawyków. Indywidualne podejście oraz kompleksowa opieka lekarzy wielu specjalizacji pomogą Ci zadbać o siebie.

Nie musisz już dobijać się do lekarzy, aby sprawdzić swój stan zdrowia. telDoc wyróżnia się proaktywnym podejściem i dostępnością – będziemy monitorować Twoje wyniki i przypominać Ci o potrzebnych wizytach i badaniach oraz proponować, jak postępować.

telDoc zaopiekuje się Tobą i Twoim zdrowiem.