Pakiety badań

Pakiet hormony męskie

Kategoria: Mężczyzna, Hormony płciowe

Ilość badań w pakiecie: 3

Materiał do badania: krew

Pakiet diagnostyczny przeznaczony dla mężczyzn w każdym wieku. Pozwala sprawdzić poziom hormonów i na tej podstawie oszacować ich wpływ na organizm. Ułatwia diagnostykę wielu dolegliwości m.in.: problemów z włosami, wahań wagi czy zaburzeń erekcji.

Opis

Badania w pakiecie (3)

Jak się przygotować do badania?

Opis pakietu

 • Zauważasz u siebie częste zmęczenie, kiepskie samopoczucie, problemy z koncentracją, nerwowość, bezsenność lub zaburzenia snu?
 • Występują u Ciebie kłopoty z wagą lub włosami? Bezskutecznie próbujesz schudnąć lub tyjesz bez powodu? Szybko tracisz włosy?
 • Cierpisz z powodu spadku libido, zaburzeń erekcji czy problemów z płodnością?

Każdy z tych czynników oznacza, że warto zbadać poziom hormonów

Zaburzenia hormonalne mogą stanowić istotny problem dla zdrowia każdego mężczyzny. Osłabiają pracę wielu ważnych organów, wywołują nieprzyjemne dolegliwości i mogą prowadzić do poważnych chorób.

Niewłaściwy poziom hormonów osłabia mięśnie, sprzyja tyciu oraz powoduje kłopoty ze snem, erekcją, odpornością oraz nerwowym lub wręcz agresywnym zachowaniem. Wpływa też na rozwój chorób takich jak depresja, niedoczynności tarczycy, bezpłodność czy choroby jąder.

To wszystko sprawia, że zdecydowanie warto regularnie badać hormony. Wielu z tych dolegliwości da się łatwo uniknąć, jeśli tylko wykryje się ryzyko odpowiednio wcześnie. Pakiet Hormony Męskie od telDoc pomoże Ci zbadać stan podstawowych hormonów:

 • testosteronu, który odpowiada za rozwój wielu typowo męskich cech (m.in. budowę ciała, owłosienie czy prawidłową erekcję),
 • siarczanu dehydroepiandrostendionu, który obrazuje funkcje nadnerczy i jest wykorzystywany w diagnostyce wielu dolegliwości (m.in. chorób jąder czy też chorób kory nadnerczy).

Wszystkie badania w pakiecie wykonywane są z jednego pobrania w wybranym przez Ciebie punkcie ALAB. Szybko, sprawnie i komfortowo. Bez stresu i bez umawiania się na konkretną godzinę (na pobranie możesz przyjść w dowolnym terminie w ciągu 60 dni od wykupienia pakietu).

Badania w pakiecie (3)

Pakiet hormony męskie - lista badań

Siarczan dehydroepiandrostendionu (DHEA-S) (K27)

Testosteron (O41)

Estradiol (E2) (K99)

Jak się przygotować do badania?

 1. Przed badaniem unikaj picia alkoholu, kawy, herbaty i słodzonych napojów. Mimo tych ograniczeń postaraj zachować dotychczasową dietę – nie głodź się ani nie jedz bardziej obfitych posiłków.
 2. Przez około 24h przed pobraniem zrezygnuj z intensywnego wysiłku fizycznego. Staraj się wypocząć, wyspać i przygotować organizm do badania.
 3. Do punktu pobrań przyjdź na czczo – ostatni posiłek zjedź około 8-10h przed badaniem. Rano wypij szklankę wody niegazowanej, żeby nieco rozrzedzić krew.
 4. W przypadku, gdy zażywasz na stałe leki, to skontaktuj się z lekarzem i zapytaj, czy będą one wpływać na wyniki badań i czy możesz przyjąć je już po pobraniu.
 5. Tuż przed pobraniem zrób sobie krótki odpoczynek – spędź około 15 minut w pozycji siedzącej.
 6. Pobranie wykonaj w godzinach porannych (7:00 – 10:00).
 7. Zrezygnuj z badań w czasie miesiączki czy po intensywnym spożyciu alkoholu – w takich przypadkach lepiej przełożyć pobranie na inny dzień.

Zbadaj poziom hormonów w komfortowych warunkach 

 • 2 najważniejsze badania hormonalne z jednego pobrania
 • Wyniki online
 • Zniżka pakietowa (oszczędzasz, kupując badania w pakiecie)
 • Wygodne pobranie w jednym z ponad 600 punktów pobrań na terenie całej Polski
 • Możliwość rozszerzenia badania o dodatkowe analizy diagnostyczne bez kolejnych pobrań krwi.

Cena pakietu od

188,00 zł

Cena pakietu od

188,00 zł Zadzwoń i zamów u doradcy
+48 222 210 644

Wszystkie badania zakupione w ramach jednego zamówienia muszą zostać zrealizowane podczas jednej wizyty w ciągu 60 dni od zakupu.

Najkrótsza droga do dłuższego życia.

Zobacz, jak zacząć dbać o zdrowie w kilku prostych krokach

Krok 1

Wykonaj krótką ankietę

Odpowiedz na kilka pytań dotyczących Twojego stylu życia, aby otrzymać spersonalizowane rekomendacje.

Krok 2

Rozpocznij realizację programu

Wykonaj rekomendowane badanie krwi. Pobranie krwi wykonasz w placówce badawczej lub w domu dzięki naszej mobilnej usłudze pobierania krwi.

Krok 3

Odbierz swoje wyniki

Zaloguj się na teldoc.pl, by odebrać swoje wyniki.

Krok 4

Zapoznaj się z Twoim dedykowanym planem

W ramach opieki telDoc dogłębnie przeanalizujemy Twoje wyniki oraz Twój styl życia i przedstawimy Ci plan działania.

Krok 5

Wprowadź w życie nasze rekomendacje

Postępuj zgodnie ze swoim dedykowanym planem, aby wpłynąć na Twoje zdrowie i długowieczność.