Pakiety badań

Pakiet tarczyca

Kategoria: Zaburzenia tarczycy

Ilość badań w pakiecie: 2

Materiał do badania: krew

Pakiet badań umożliwiających podstawową diagnostykę stanu tarczycy. Pozwala wykryć ew. zaburzenia i ocenić ich charakter (nadczynność lub niedoczynność). Co istotne, dzięki badaniu TSH pozwala rozpoznać zaburzenia nawet w sytuacji, gdy poziom hormonów tarczycy pozostaje w normie.

Pogłębiona diagnostyka za jednym wkłuciem.

Jedno ukłucie, wiele korzyści! Kilka badań zdrowotnych wykonanych za jednym razem, to nie tylko oszczędność czasu, ale także wygoda i komfort dla Ciebie. Zadbaj o swoje zdrowie w prosty i efektywny sposób - wykonaj kilka badań za jednym wkłuciem już dziś!

Pakiet tarczyca (rozszerzenie I)

Ilość badań w pakiecie: 1

Materiał do badania: krew

Dodatkowe badanie stężenia wolnej trijodotyroniny, pogłębiające diagnostykę tarczycy. Pozwala opracować dokładniejszą ocenę pracy tego ważnego narządu i wyeliminować wpływ białek osocza, które potrafią wypaczyć wyniki badań podstawowych. Pakiet może być wykonywany samodzielnie lub razem z pakietem podstawowym.

Dowiedz się więcej

Cena pakietu od

226,00 zł

Opis

Badania w pakiecie (2)

Jak się przygotować do badania?

Opis pakietu

 • Masz problem z utrzymaniem prawidłowej wagi? Tyjesz bez powodu lub szybko tracisz masę ciała?
 • Często czujesz zmęczenie, senność czy osłabienie?
 • Zauważasz u siebie problemy z koncentracją, nerwowość, nadmierną potliwość, częste uczucie zimna lub gorąca albo problemy ze skórą?

Każdy z tych czynników oznacza, że warto zbadać pracę tarczycy

Choroby tarczycy dotykają średnio co piątą osobę w Polsce. Bardzo często nie dają one większych objawów bólowych i przez to długo mogą pozostać nieodkryte. Wpływają jednak na cały organizm i wywołują szereg nieprzyjemnych dolegliwości.

Problemy z tarczycą mogą powodować niewłaściwą przemianę materii, kłopoty z układem nerwowym i pokarmowym oraz zaburzenia hormonalne czy osłabienie organizmu. Wywołują też choroby takie jak: nadczynność i niedoczynność tarczycy, zapalenie typu Hashimoto, a nawet nowotwory.

To wszystko sprawia, że zdecydowanie warto regularnie badać tarczycę. Wiele z tych dolegliwości da się łatwo opanować, jeśli tylko wykryje się ryzyko odpowiednio wcześnie.

Pakiet Tarczyca od telDoc zawiera 2 badania, które pomogą Ci zbadać stan tarczycy, wykryć ewentualne zaburzenia i wdrożyć odpowiednie leczenie lub zapobieganie.  

Wszystkie badania w pakiecie wykonywane są z jednego pobrania w wybranym przez Ciebie punkcie ALAB. Szybko, sprawnie i komfortowo. Bez stresu i bez umawiania się na konkretną godzinę (na pobranie możesz przyjść w dowolnym terminie w ciągu 60 dni od wykupienia pakietu).

Badania w pakiecie (2)

Pakiet tarczyca - lista badań

Tyreotropina (TSH) trzeciej generacji (L69)

Wolna tyroksyna (FT4) (O69)

Jak się przygotować do badania?

 1. Przed badaniem unikaj picia alkoholu, kawy, herbaty i słodzonych napojów. Mimo tych ograniczeń postaraj zachować dotychczasową dietę – nie głodź się ani nie jedz bardziej obfitych posiłków. 
 2. Przez około 24h przed pobraniem zrezygnuj z intensywnego wysiłku fizycznego. Staraj się wypocząć, wyspać i przygotować organizm do badania.
 3. Do punktu pobrań przyjdź na czczo – ostatni posiłek zjedź około 8-10h przed badaniem. Rano wypij szklankę wody niegazowanej, żeby nieco rozrzedzić krew.
 4. W przypadku, gdy zażywasz na stałe leki, to skontaktuj się z lekarzem i zapytaj, czy będą one wpływać na wyniki badań i czy możesz przyjąć je już po pobraniu.
 5. Tuż przed pobraniem zrób sobie krótki odpoczynek – spędź około 15 minut w pozycji siedzącej.
 6. Pobranie wykonaj w godzinach porannych (7:00 – 10:00).
 7. Zrezygnuj z badań w czasie miesiączki czy po intensywnym spożyciu alkoholu – w takich przypadkach lepiej przełożyć pobranie na inny dzień.

Zapisz się na badania w ramach pakietu Tarczyca od telDoc 

 • 2 najważniejsze badania tarczycy za jednym pobraniem
 • Wyniki online
 • Zniżka pakietowa (oszczędzasz, kupując badania w pakiecie)
 • Wygodne pobranie w jednym z ponad 600 punktów pobrań na terenie całej Polski
 • Możliwość rozszerzenia badania o dodatkowe analizy diagnostyczne bez kolejnych pobrań krwi

Cena pakietu od

149,00 zł

Cena pakietu od

149,00 zł Zadzwoń i zamów u doradcy
+48 222 210 644

Wszystkie badania zakupione w ramach jednego zamówienia muszą zostać zrealizowane podczas jednej wizyty w ciągu 60 dni od zakupu.

Najkrótsza droga do dłuższego życia.

Zobacz, jak zacząć dbać o zdrowie w kilku prostych krokach

Krok 1

Wykonaj krótką ankietę

Odpowiedz na kilka pytań dotyczących Twojego stylu życia, aby otrzymać spersonalizowane rekomendacje.

Krok 2

Rozpocznij realizację programu

Wykonaj rekomendowane badanie krwi. Pobranie krwi wykonasz w placówce badawczej lub w domu dzięki naszej mobilnej usłudze pobierania krwi.

Krok 3

Odbierz swoje wyniki

Zaloguj się na teldoc.pl, by odebrać swoje wyniki.

Krok 4

Zapoznaj się z Twoim dedykowanym planem

W ramach opieki telDoc dogłębnie przeanalizujemy Twoje wyniki oraz Twój styl życia i przedstawimy Ci plan działania.

Krok 5

Wprowadź w życie nasze rekomendacje

Postępuj zgodnie ze swoim dedykowanym planem, aby wpłynąć na Twoje zdrowie i długowieczność.